EAN (GTIN): 5035048659786 Kod producenta: DWE4257KT-QS Marka: DeWalt Stan: Nowy Rodzaj zasilania: sieciowa Maksymalna moc: 1500 Napięcie zasilania: 230 Maksymalna prędkość obrotowa: 10000 Waga urządzenia: 2.6 Informacje dodatkowe: łagodny rozruch, regulacja obrotów, walizka transportowa w zestawie, wymienne akcesoria w zestawie, wymienne tarcze w zestawie, zabezpieczenie włączenia Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 10 Stan opakowania: oryginalne
Dostawa gratis
Wysyłka: do 24 godzin
| Rodzaj zasilania | Akumulatorowe |
| Napięcie zasilania | 18 V |
| Rodzaj silnika | Bezszczotkowy |
| Średnica tarczy [mm] | 125 mm |
| Łagodny rozruch | Tak |
| Regulacja obrotów | Tak |
| Beznarzędziowa wymiana tarczy | Tak |
| Moc [W] | 1500 W |