O nas

Właścicielem sklepu 365pro.pl jest firma Erpatech obecna na rynku budowlanym od ponad 30 lat. Działalność rozpoczęliśmy w 1989 roku. Od początku swej działalności Erpatech zajmował się sprzedażą narzędzi ręcznych oraz elektronarzędzi. Naszym Klientom oferujemy wszechstronną pomoc oraz profesjonalne doradztwo w zakresie narzędzi oraz elektronarzędzi.

Dziś firma Erpatech jest dystrybutorem elektronarzędzi i osprzętu profesjonalnej marki DeWALT oraz Black&Decker i Stanley FATMAX.

Ofertę produktową uzupełniają narzędzia ręczne marki Stanley oraz maszyny i akcesoria marki Norton Clipper oferującej bogatą ofertę maszyn budowlanych oraz profesjonalne piły diamentowe i narzędzia ścierne.

Oferujemy również akcesoria i maszyny pod własną marką SMART365. Są to m.in. zagęszczarki do gruntu, agregaty prądotwórcze oraz produkowane w Europie wysokiej jakości wiertła i akcesoria SDS+ oraz SDS MAX.

Integralną częścią firmy jest serwis elektronarzędzi. W roku 1996 nasza firma została Centralnym Serwisem Gwarancyjnym w Polsce firm Black&Decker i DeWALT. Jesteśmy także głównym dystrybutorem części zamiennych do tych marek. Nasi klienci otrzymują kompleksową usługę, która obejmuje doradztwo naszych Przedstawicieli Handlowych, sprzedaż elektronarzędzi jak również konserwację i serwis.

Szczegóły aktualnej oferty można znaleźć w katalogu, który w wersji elektronicznej można pobrać z naszej strony.

Celem firmy Erpatech jest dostarczenie do każdego zastosowania odpowiednich narzędzi i elektronarzędzi, zawsze na najwyższym poziomie techniki i jakości oraz zapewniających prawidłowe bezpieczeństwo pracy.