trwa ładowanie
proszę czekać
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Napięcie zasilania | 18 V |
| Rodzaj silnika | Szczotkowy |
| Średnica tarczy [mm] | 115 mm |
| Łagodny rozruch | Nie |
| Regulacja obrotów | Nie |
| Akumulator w komplecie | Brak |
| Beznarzędziowa wymiana tarczy | Nie |
| Moc [W] | 750 W |