Rodzaj: kątowa, Maksymalna prędkość obrotowa: 11800, Maksymalna moc: 900, Rodzaj zasilania: sieciowa, Średnica tarczy (mm): 125 mm, System mocowania materiału ściernego: mocowanie na zacisk, Informacje dodatkowe: łagodny rozruch, Waga urządzenia: 2, Kod produktu: DWE4157F, EAN: 5035048713815
Dostawa gratis
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Rodzaj silnika | Szczotkowy |
| Średnica tarczy [mm] | 125 mm |
| Łagodny rozruch | Tak |
| Regulacja obrotów | Nie |
| Akumulator w komplecie | Brak |
| Beznarzędziowa wymiana tarczy | Nie |
| Moc [W] | 900 W |