EAN: 5035048748855, Kod producenta: FMEG225VS, Marka: Stanley, , Rodzaj: kątowa, Rodzaj zasilania: sieciowa, Maksymalna prędkość obrotowa: 11000, Maksymalna moc: 1100, Napięcie zasilania: 230, Średnica tarczy (mm): 125 mm, Informacje dodatkowe: łagodny rozruch, regulacja obrotów
Dostawa gratis
Wysyłka: do 24 godzin
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Rodzaj silnika | Szczotkowy |
| Średnica tarczy [mm] | 125 mm |
| Łagodny rozruch | Nie |
| Regulacja obrotów | Tak |
| Akumulator w komplecie | Brak |
| Beznarzędziowa wymiana tarczy | Nie |
| Moc [W] | 1100 W |