trwa ładowanie
proszę czekać
| Rodzaj zasilania | Akumulatorowe |
| Napięcie zasilania | 18 V |
| Rodzaj silnika | Bezszczotkowy |
| Średnica tarczy [mm] | 125 mm |
| Łagodny rozruch | Tak |
| Regulacja obrotów | Nie |
| Akumulator w komplecie | 3 |
| Beznarzędziowa wymiana tarczy | Tak |
| Moc [W] | 1000 W |