EAN (GTIN): 5035048791493 Kod producenta: DCG416VSN-XJ Marka: DeWalt Stan: Nowy Rodzaj zasilania: akumulatorowe Maksymalna moc: 1480 Napięcie zasilania: 18 Średnica tarczy: 125 Maksymalna prędkość obrotowa: 9000 System mocowania materiału ściernego: mocowanie na zacisk Długość: 33 Szerokość produktu: 7.7 Wysokość produktu: 11 Waga urządzenia: 1.85 Informacje dodatkowe: beznarzędziowa wymiana tarczy, łagodny rozruch, regulacja obrotów, zabezpieczenie włączenia
Dostawa gratis
| Rodzaj zasilania | Akumulatorowe |
| Napięcie zasilania | 18 V, 54 V |
| Rodzaj silnika | Bezszczotkowy |
| Średnica tarczy [mm] | 125 mm |
| Łagodny rozruch | Tak |
| Regulacja obrotów | Tak |
| Akumulator w komplecie | Brak |
| Beznarzędziowa wymiana tarczy | Tak |
| Moc [W] | 1550 W |