trwa ładowanie
proszę czekać
Outlet
Marka: DeWalt Rodzaj: kątowa, tarczowa Maksymalna prędkość obrotowa: 11800 Maksymalna moc: 800 Rodzaj zasilania: sieciowa Napięcie zasilania: 230 Średnica tarczy (mm): 125 mm System mocowania materiału ściernego: mocowanie na zacisk Informacje dodatkowe: łagodny rozruch Waga urządzenia: 1.9 Kod produktu: DWE4057 EAN: 5035048633847
Dostawa gratis
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Rodzaj silnika | Szczotkowy |
| Średnica tarczy [mm] | 125 mm |
| Łagodny rozruch | Tak |
| Regulacja obrotów | Nie |
| Akumulator w komplecie | Brak |
| Beznarzędziowa wymiana tarczy | Nie |
| Moc [W] | 800 W |