trwa ładowanie
proszę czekać
Rodzaj: kątowa, Maksymalna prędkość obrotowa: 11000, Maksymalna moc: 1200, Rodzaj zasilania: sieciowa, Napięcie zasilania: 230, Średnica tarczy (mm): 125 mm, Informacje dodatkowe: łagodny rozruch, Kod producenta: BDKG1202, EAN: 5035048638033
Dostawa gratis
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Rodzaj silnika | Szczotkowy |
| Średnica tarczy [mm] | 125 mm |
| Łagodny rozruch | Nie |
| Regulacja obrotów | Nie |
| Akumulator w komplecie | Brak |
| Beznarzędziowa wymiana tarczy | Nie |
| Moc [W] | 1200 W |